Language Negotiation Url Matrix (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Domain
lv: Domēns

en: Code
lv: Kods

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Key
lv: Atslēga

en: Source
lv: Avots

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Path prefix
lv: Ceļa prefikss

en: language
lv: valoda

en: Part of the URL that determines language
lv: URL daļa valodas noteikšanai

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
