Language Negotiation Url Matrix (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Domain
eu: Domeinua

en: Code
eu: Kodea

en: Destination
eu: Helbidea

en: Key
eu: Giltza

en: Source
eu: Iturburua

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Path prefix
eu: Bidearen aurrizkia

en: language
eu: hizkuntza

en: Domain configuration
eu: Domeinu ezarpenak
