Language Negotiation Url Matrix (1.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Code
ku: کۆد

en: Key
ku: کلیل

en: Source
ku: سەرچاوە

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Path prefix
ku: پێشگری ڕێڕەو

en: language
ku: زمان
