Language Negotiation Url Matrix (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Domain
sk: Doména

en: Code
sk: Kód

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Key
sk: Kľúč

en: Source
sk: Zdroj

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Path prefix
sk: Predpona cesty

en: language
sk: jazyk

en: Part of the URL that determines language
sk: Časť URL adresy, ktorá určuje jazyk

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.
