Language Negotiation Url Matrix (1.0.0-beta4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Code
hy: Կոդ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Path prefix
hy: Հղման նախածանց

en: language
hy: լեզու

en: Part of the URL that determines language
hy: Սահմանված լեզվի հղման մաս
