Language Negotiation Url Matrix (1.0.0-beta4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Code
te: కోడ్

en: Source
te: మూలం

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: language
te: భాష
