Language Negotiation Url Matrix (1.0.0-beta4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Domain
th: โดเมน

en: Code
th: รหัส

en: Key
th: คีย์

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Path prefix
th: อักษรนำของพาธ

en: language
th: ภาษา

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
