Language Negotiation Url Matrix (1.0.0-beta5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Code
is: Kota

en: Key
is: Lykil

en: About
is: Um

en: Path prefix
is: Forstavilsi hjá leið

en: language
is: mál
