Language Negotiation Url Matrix (1.0.0-beta5) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Domain
hr: Domena

en: Code
hr: Kôd

en: Destination
hr: Odredište

en: Key
hr: Ključ

en: Source
hr: Izvor

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Path prefix
hr: Prefiks putanje

en: language
hr: jezik

en: Part of the URL that determines language
hr: Dio URL-a koji određuje jezik
