Language Negotiation Url Matrix (1.0.0-beta6) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Source
bo: ཁུངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Path prefix
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྔོན་བཏགས

en: language
bo: སྐད་རིགས

en: Part of the URL that determines language
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་ཆ་ཤས་ཤིག་ཡིན་པ་དང་སྐད་རིགས་གཏན་ཁེལ་བྱེད་ཐུབ་པ
