Language Negotiation Url Matrix (1.0.0-beta6) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Code
ta: நிரல்

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Key
ta: சாவி

en: Source
ta: மூலம்

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Path prefix
ta: வழி முன்னொட்டு

en: language
ta: மொழி
