Language Negotiation Url Matrix (1.0.0-beta7) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
