Language Negotiation Url Matrix (1.0.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Domain
be: Дамен

en: Code
be: Код

en: Key
be: Ключ

en: Source
be: Крыніца

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Path prefix
be: Прэфікс маршрута

en: language
be: мова

en: Part of the URL that determines language
be: Частка URL, што вызначае мову

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
