Language Negotiation Url Matrix (1.0.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Domain
gl: Dominio

en: Code
gl: Código

en: Destination
gl: Destino

en: Key
gl: Clave

en: Source
gl: Orixe

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Path prefix
gl: Prefixo da ruta

en: language
gl: idioma

en: Part of the URL that determines language
gl: Parte da URL que determina o idioma

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
