Language Selection Page (8.x-2.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Block
ru: Блок

en: Theming
ru: Темизация

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: About
ru: Информация

en: The path '%path' has to start with a slash.
ru: Путь '%path' должен начинаться с косой черты.
