Language Selection Page (8.x-2.4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Block
pl: Blok

en: Theming
pl: Stosowanie motywu

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: About
pl: O stronie

en: The path '%path' has to start with a slash.
pl: Ścieżka '%path' musi zaczynać się od ukośnika.
