Language Selection Page (8.x-2.7) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Block
hu: Blokk

en: Theming
hu: Sminkelés

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: About
hu: Leírás

en: The path '%path' has to start with a slash.
hu: '%path' útvonalnak perjellel kell kezdődnie.
