Language Selection Page (8.x-2.8) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Block
nl: Blok

en: Theming
nl: Thema-ontwikkeling

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: About
nl: Over

en: The path '%path' has to start with a slash.
nl: Het pad '%path' moet beginnen met een schuine streep naar rechts.
