Language Suggestion (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Custom
jv: Kostum
