Language Suggestion (8.x-1.0-rc10) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Enable
ca: Habilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Continue
ca: Continua

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Site language
ca: Llengua del lloc

en: Browser
ca: Navegador

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Languages not yet added
ca: Idiomes encara no afegits

en: Part of the URL that determines language
ca: Part de la URL que determina la llengua

en: Existing languages
ca: Llengües existents
