Language Suggestion (8.x-1.0-rc10) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Enable
cy: Galluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Continue
cy: Parhau

en: Custom
cy: Addasu

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Languages not yet added
cy: Ieithoedd sydd heb eu hychwanegu eto
