Language Suggestion (8.x-1.0-rc10) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Languages not yet added
ku: ئەو زمانانەی هێشتا زیاد نەکراون
