Language Suggestion (8.x-1.0-rc10) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Enable
ru: Включить

en: Enabled
ru: Включено

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: Continue
ru: Продолжить

en: Custom
ru: Собственная

en: Site language
ru: Язык сайта

en: Browser
ru: Браузер

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: Language code
ru: Код языка

en: Site Language
ru: Язык сайта

en: Languages not yet added
ru: Языки ещё не добавлены

en: Part of the URL that determines language
ru: Часть URL, которая определяет язык

en: Dismiss
ru: Сбросить

en: Existing languages
ru: Существующие языки
