Language Suggestion (8.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Enable
de: Aktivieren

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Continue
de: Weiter

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Site language
de: Sprache der Website

en: Browser
de: Internet-Browser

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Languages not yet added
de: Noch nicht hinzugefügte Sprachen

en: Dismiss
de: Verwerfen

en: Cookie name prefix
de: Präfix des Cookie-Namens

en: Existing languages
de: Vorhandene Sprachen
