Language Suggestion (8.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enable
eu: Gaitu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Language detection
eu: Hizkuntza antzeman

en: Languages not yet added
eu: Oraindik gehitu ez diren hizkuntzak
