Language Suggestion (8.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Continue
gl: Continuar

en: Custom
gl: Personalizado

en: Site language
gl: Idioma do sitio web

en: Browser
gl: Navegador

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Languages not yet added
gl: Idiomas aínda non engadidos
