Language Suggestion (8.x-1.0-rc2) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Language
no: Språk

en: Enable
no: Aktiver

en: Message
no: Melding

en: Settings
no: Innstillinger

en: Continue
no: Fortsett

en: Custom
no: Tilpasset

en: Site language
no: Nettstedets språk

en: Browser
no: Nettleser

en: Multilingual
no: Flerspråklig

en: Language code
no: Språkkode

en: Languages not yet added
no: Språk som ble ikke lagt til ennå

en: Existing languages
no: Eksisterende språk
