Language Suggestion (8.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Enable
ro: Activare

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Continue
ro: Continuare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Site language
ro: Limba sitului

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Languages not yet added
ro: Limbi ce nu au fost adăugate încă

en: Existing languages
ro: Limbi existente
