Language Suggestion (8.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Continue
tr: Devam et

en: Custom
tr: Özel

en: Site language
tr: Site dili

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Site Language
tr: Site dili

en: Language detection
tr: Dil algılaması

en: Languages not yet added
tr: Henüz eklenmemiş diller

en: Existing languages
tr: Var olan diller
