Language Suggestion (8.x-1.0-rc3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Enable
ast: Activar

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Continue
ast: Siguir

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Browser
ast: Restolador
