Language Suggestion (8.x-1.0-rc3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Language
is: Mál

en: Message
is: Boð

en: Settings
is: Setingar

en: Continue
is: Halt áfram

en: Custom
is: Sergjørt

en: Language code
is: Málkota

en: Languages not yet added
is: Mál sum ikki eru stovnað enn
