Language Suggestion (8.x-1.0-rc3) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Enable
fr: Activer

en: Settings
fr: Paramètres

en: Continue
fr: Continuer

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Site language
fr: Langue du site

en: Browser
fr: Navigateur

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Site Language
fr: Langue du Site

en: Languages not yet added
fr: Langues non encore installées

en: Dismiss
fr: Rejeter

en: Existing languages
fr: Langues existantes
