Language Suggestion (8.x-1.0-rc3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
