Language Suggestion (8.x-1.0-rc3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Enable
pt: Ativar

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Definições

en: Continue
pt: Continuar

en: Custom
pt: Personalizado

en: Site language
pt: Idioma do sítio

en: Browser
pt: Navegador

en: Multilingual
pt: Multillingue

en: Language code
pt: Código de idioma

en: Languages not yet added
pt: Idiomas não adicionados

en: Existing languages
pt: Idiomas existentes
