Language Suggestion (8.x-1.0-rc6) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Enable
it: Abilita

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: Continue
it: Continua

en: Custom
it: Personalizzato

en: Site language
it: Lingua del sito

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Languages not yet added
it: Lingue non ancora aggiunte

en: Existing languages
it: Lingue esistenti
