Language Suggestion (8.x-1.0-rc7) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Continue
fi: Jatka

en: Custom
fi: Oma

en: Site language
fi: Sivuston kieli

en: Browser
fi: Selain

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Languages not yet added
fi: Kielet, joita ei ole vielä lisätty

en: Existing languages
fi: Olemassaolevat kielet
