Language Suggestion (8.x-1.0-rc7) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Site language
gu: સાઇટ ભાષાઓ

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
