Language Suggestion (8.x-1.0-rc8) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: Languages not yet added
dz: སྐད་ཡིག་འདི་ད་ལྟོ་ཡང་ཁ་སྐོང་མ་བརྐྱབ་པས།
