Language Suggestion (8.x-1.0-rc9) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
