Language Suggestion (8.x-1.0-rc9) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Continue
nn: Hald fram

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Language code
nn: Språkkode

en: Languages not yet added
nn: Språk som ikkje er lagt til
