Language Suggestion (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: URL
ar: العنوان URL

en: Continue
ar: متابعة

en: Custom
ar: مخصص

en: Site language
ar: لغة الموقع

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Debug
ar: تنقيح

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Languages not yet added
ar: اللغات التي لم تُضف بعد

en: Default URL
ar: المسار المبدئي

en: Part of the URL that determines language
ar: جزء من الرابط الذي يحدد اللغة
