Language Suggestion (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Continue
az: Davam et

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Site language
az: Sayt dili

en: Browser
az: Brauzer

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Debug
az: Debaq

en: Language code
az: Dil kodu

en: Custom URL
az: Fərdi URL

en: Languages not yet added
az: Dillər hələ əlavə olunmayıb

en: Part of the URL that determines language
az: Dili müəyyən edən URL hissəsi
