Language Suggestion (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Language
bg: Език

en: Enable
bg: Активирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Continue
bg: Продължи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Language code
bg: Код на език

en: Custom URL
bg: Други

en: Languages not yet added
bg: Тези езици още не са добавени
