Language Suggestion (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Custom URL
bo: URLརང་བཟོ་བྱེད་པ

en: Languages not yet added
bo: ཁ་སྣོན་བྱས་མེད་པའི་སྐད་རིགས།

en: Part of the URL that determines language
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་ཆ་ཤས་ཤིག་ཡིན་པ་དང་སྐད་རིགས་གཏན་ཁེལ་བྱེད་ཐུབ་པ
