Language Suggestion (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Enable
bs: Omogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Continue
bs: Nastavi

en: Custom
bs: Prilagođen
