Language Suggestion (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Site language
el: Γλώσσα ιστοτόπου

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Custom URL
el: Προσαρμογή URL

en: Languages not yet added
el: Γλώσσες που δεν προστέθηκαν ακόμη

en: Part of the URL that determines language
el: Τμήμα της διεύθυνσης URL που καθορίζει τη γλώσσα
