Language Suggestion (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Enabled
et: Lubatud

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Continue
et: Jätka

en: Custom
et: Kohandatud

en: Site language
et: Saidi keel

en: Browser
et: Brauser

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Debug
et: Siluma

en: Language code
et: Keele kood

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: Languages not yet added
et: Veel lisamata keeled

en: Default URL
et: Vaikimisi URL

en: Part of the URL that determines language
et: URLi osa, mis määrab keele

en: Existing languages
et: Olemasolevad keeled

en: Language mapping
et: Keele vastend
