Language Suggestion (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Message
hi: संदेश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Site language
hi: साइट की भाषा

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Debug
hi: डिबग

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: Languages not yet added
hi: भाषाएँ जो अब तक नहीं जोड़ीं
