Language Suggestion (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Languages not yet added
hy: Դեռևս չավելացված լեզուները

en: Part of the URL that determines language
hy: Սահմանված լեզվի հղման մաս
