Language Suggestion (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Enable
is: Virkja

en: Enabled
is: Virkt

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: URL
is: vefslóð

en: Continue
is: Halda áfram

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Site language
is: Tungumál síðunnar

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Languages not yet added
is: Tungumál sem ekki hefur verið bætt inn
